Szukaj
Kalendarz
  Luty 2018
  P W Ś C P S N
  « Lis    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728  
Operacje plastyczne
  Każdy chce wyglądać pięknie i pociągająco i tyczy się to już nie tylko pań, ale również panów, którzy coraz częściej decydują się na różne kuracje zdrowotne i estetyczne, żeby tylko lepiej wyglądać. To jedna z przyczyn, dla której w Polsce tak szybko i tak prężnie rozwija się medycyna estetyczna i dla której Polacy tak chętnie poddają się różnym zabiegom upiększającym. Niektóre z nich z medycznego punktu widzenia mogą być nawet bardzo niebezpieczne, zwłaszcza gdy wiążą się z zabiegiem operacyjnym, czyli inwazyjnym modyfikowaniem czyjegoś wyglądu. Są oczywiście takie techniki medycyny estetycznej, które nie wymagają zaangażowania operacyjnego czy farmaceutycznego. Chodzi tu głównie o stosowanie różnych kremów i maści na bazie przeróżnych ziół albo biopierwiastków, które wpływają pozytywnie na organizm i jednocześnie nie powodują u niego wyniszczeń od środka. Takie kuracje estetyczne nazywane są w medycynie działaniami nieinwazyjnymi i bardzo często są nawet polecane przez lekarzy dermatologów. Ponieważ jednak cała medycyna – nie tylko estetyczna i nie tylko związana z branżą kosmetyczną – wciąż się rozwija i ewoluuje, bardzo prawdopodobne, że w ciągu kolejnych kilkunastu lat lekarze opracują jeszcze inne metody skutecznego zmieniania i upiększania wyglądu.

  Chodzi przede wszystkim o wyeliminowanie z medycyny estetycznej różnego rodzaj operacji i zabiegów operacyjnych, które mogą mieć negatywny wpływ na organizm i choć z pozoru dają pozytywne efekty (polepszenie wyglądu), to na dłuższą metę okazują się bardzo groźne. Tak jest na przykład w przypadku niegroźnego wedle opinii publicznej botoksu, zwanego medycznie jadem kiełbasianym. Jego działanie na skórę, wygładzanie zmarszczek i odmładzanie jej jest widoczne praktycznie od razu, zwłaszcza gdy zabieg ten wykona profesjonalny lekarz. Jednak jeśli są one stale ponawiane i regularnie powtarzane, organizm zaczyna bardzo negatywnie reagować na ten związek chemiczny, co często prowadzi do wyjątkowo niebezpiecznych powikłań zdrowotnych.

łechtaczka

Łechtaczka

Jeśli chcesz, aby twoja partnerka była szczęśliwą kiedy pieścisz ją oralnie, powinieneś nauczyć się pewnych prostych sztuczek, które pozwolą ci usprawnić swoje umiejętności. Ponadto, należy pamiętać, że tylko praktyka może czynić mistrza, dlatego należy ćwiczyć. Jeśli chcesz sprawiać prawdziwą przyjemność kobiecie, powinieneś przede wszystkim dowiedzieć o istnieniu łechtaczki, która spełnia niebagatelną rolę w dawaniu kobiecie rozkoszy. Łechtaczka ma, podobnie jak penis, żołądź, czyli miejsce, w którym jest ona szczególnie wrażliwa dzięki licznym zakończeniom nerwowym, które się tam znajdują. Jednakże kobiety mają w swojej żołędzi prawie dwa razy więcej zakończeń nerwowych niż mężczyźni. Dzięki temu kobiety znacznie ciekawiej i mocniej przezywają miłość francuską, mimo że to właśnie mężczyźni najczęściej domagają się tego typu pieszczot. W rzeczywistości twoja pani może mieć wzbogacone życie seksualne jeśli zajmiesz się właśnie jej łechtaczką.

Łechtaczkę możesz pieścić dłońmi, językiem, piórkiem. Statystycznie kobieta ma orgazm już po ośmiu minutach stymulacji łechtaczki. Jedne kobiety oczywiście mają wyższy próg pobudzenia, inna niższy – należy poznać tutaj swoją partnerkę i jej indywidualny sposób reagowania na pieszczoty i stymulację seksualną. Nawet jeśli kobieta nie ma zbyt silnie unerwionej i wrażliwej łechtaczki, to jej stymulacja jest konieczna aby kobieta odczuła pełną moc orgazmu. Niekiedy łechtaczki są również szczególnie wrażliwe na ból – zależy to od specyficznej natury kobiety. Niektóre kobiety reagują zbyt silnie na pieszczoty oralne i już po kilkunastu minutach mogą odczuwać ból przy dotyku łechtaczki. Jest to znak, że należy przestać szczególnie zajmować się łechtaczką. Jeśli chcesz dalej kontynuować stosunek, należałoby się już od tego momentu zająć pochwą i wejściem do pochwy, czyli należy przejść do stosunku waginalnego. Łechtaczka, która jest nadwrażliwa, powinna być traktowana ze szczególną delikatnością. Należy zrezygnować w przypadku nadwrażliwej łechtaczki całkowicie z pocierania. Lepiej jest zastąpić pocieranie całkowicie dotykaniem, który powinien być delikatny. Istnieją także specjalne preparaty, które nawilżają łechtaczkę i pozwalają jej odetchnąć, a kobiecie poczuć prawdziwą przyjemność z sexu.